НАГРАДИ

УЧЕНИЧЕСКИ ПОСТИЖЕНИЯ

СЕРТИФИКАТ за участие в XIV национално ученическо състезание "Защита при бедствия, пожари и извънредни ситуации" - Бургас 2016.

Грамота на МАЖОРЕТЕН СЪСТАВ за участие в Трети национален преглед на ученическите духови и фанфарни оркестри и мажоретни състави.

Грамота на ФАНФАРЕН ОРКЕСТЪР за участие в Трети национален преглед на ученическите духови и фанфарни оркестри и мажоретни състави.

Грамота на Мария Драгомирова Мартинова за постижения в областта на образованието.

Грамота на Станислав Георгиев Иванов за постижения в областта на образованието.

Грамота на Юлиян Венелинов Иванов за постижения в областта на образованието.

Грамота за отбор, класирал се на III място в XVII областно състезание с младежки противопожарни отряди "Млад огнеборец".

Грамота за участие и класиране на I-во място в районни състезания на младежките противопожарни отряди "Млад огнеборец" 2016 година.

Грамота за съпричастност при организация и провеждане на Тринадесети национален литературен конкурс "Мария Смилова".

Грамота за успешно участие в конкурса за литературни творби.

Диплом за участие във фестивал на фолклорното слово "РАЗКАЗВАЧИ".

Грамота за заето ПЪРВО място в областно състезание на ученическите екипи по първа помощ.

Грамота за отбор, класирал се на III място в XVI областно състезание с младежки противопожарни отряди "Млад огнеборец".

Грамота за участие в кръгла маса на тема "ИСКАМЕ ДА ЖИВЕЕМ НА ЧИСТО".

Грамота за съпричастност при организация и провеждане на Дванадесети национален литературен конкурс "Мария Смилова".

Грамота за участие в конкурса "Нарисувай еко-табела и опази своя роден край".

Грамота за участие и класиране на второ място във футболен турнир за купата на Христо Радованов.

Сертификат на Биляна Иванова Иванова за отличен резултат в Областния кръг на Националната олимпиада по география и икономика.

Сертификат на Николета Николаева Антонова за отличен резултат в Областния кръг на Националната олимпиада по география и икономика.

Сертификат на Филена Бойкова Василева за отличен резултат в Областния кръг на Националната олимпиада по география и икономика."

Грамоти на ученици от ОУ "Хр. Смирненски" класирани на ВТОРО място в ОБЛАСТНИЯ ЕТАП на ОСМИЯ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС "БОГ Е ЛЮБОВ".

Сертификат на Евгени Петров Генчев от VII Б клас за участие в национално състезание по ключови компетентности по природни науки и екология."

Грамоти на ученици от ОУ "Хр. Смирненски" за достойното им представяне на откритата на 26. 02. 2009 г. изложба

Грамота на Евгени Генчев за спечелено първо място в подборен кръг за класиране на участници за националното състезание "Ключови компетентности по природни науки и екология - Ловеч".

Грамота за участие в общинската конференция "Училището - желана територия на ученика" с доклад "Моето училище".

Грамота на Стефан Асенов Стефанов за участие и спечелено първо място в регионален ученически конкурс за есе под мотото "Ние, младите огнеборци"

Грамота на Младежки противопожарен отряд от ОУ"Хр. Смирненски" за спечелено II- ро място на Областното състезание "Млад огнеборец" - Перник

Грамота за участие в районни състезания на Младежките противопожарни отряди "Млад огнеборец- 2008" и класиране на ПЪРВО място

Сертификат на Даяна Красимирова Маринова от VII клас за показан отличен резултат в Областния кръг на Националната олимпиада по география и икономика

Сертификат на Димитър Георгиев Влаховски от VII клас за показан отличен резултат в Областния кръг на Националната олимпиада по география и икономика

Сертификат на Йоана Владимирова Тренева от VII клас за показан отличен резултат в Областния кръг на Националната олимпиада по география и икономика

Сертификат на Александър Асенов Асенов от VII клас за показан отличен резултат в Областния кръг на Националната олимпиада по география и икономика

Грамота за участие в изявите по повод 130 години от Освобождението на България

Грамота за показани добри резултати и класиране на IV- то място в областното ученическо състезание "Защита при бедствия и аварии"

Грамота на Ива Георгиева Иванова класирана на второ място в регионалния етап на националния конкурс за съчинение на тема "Какво ми дава книгата"

Диплом за участие в конкурса "Природата и риболовът през погледа на детето"

Грамота на Алекс Асенов Чинарски за участие и класиране на второ място в конкурса "Природата и риболовът през погледа на детето"

Грамота за участие в конкурс за детска рисунка по случай Седмица на гората 2007г. на тема "МОЯТА ГОРА"

Благодарница за отлични изяви в международния конкурс за детска рисунка "Битолски Монмартър- 2007" гр.Битоля, Македония

Грамота на Радина Петрунова за участие и класиране на второ място в конкурса за детска рисунка "Природата и риболовът   през погледа на детето"

Грамота на Валентина Христова Рачева за участие и класиране на 10- то място в V-то национално състезание по биология- Сливен 2005г"

Грамота за участие и класиране на 17- то място в VI-то републиканско ученическо състезание "Защита от бедствия, аварии и катастрофи- Велико Търново 2005"

Благодарница за отлични изяви в международния конкурс за детска рисунка "Битолски Монмартър- 2005" гр.Битоля, Македония"